+420 601 532 308, 571 635 148, ŠJ 571 620 883 zslesna@zslesna.cz

V měsíci listopadu žila naše škola florbalem. Žáci 2. stupně se celkem ve čtyřech kategoriích zúčastnili turnajů okrskových kol ve florbalu konaných na ZŠ Křižná VM. Tři ze soutěžících týmů postoupili do kol okresních konaných ve Sportovní hale Na lapači Vsetín. Družstvo chlapců z 8. a 9. tříd se v okresním kole umístili na pěkném 4. místě a domů se tedy vrátili, bohužel těsně, bez medaile. Dívky 8. a 9. tříd bojovaly do posledního dechu, vítězství bylo na dosah. Body měly totožné s žákyněmi ZŠ Křižná, ale na scóre měly spoluhráčky jeden gól k dobru. Dívky odjely sice se slzami v očích, ale s parádní stříbrnou medailí na krku. Největší úspěch zaznamenalo družstvo dívek 6. a 7. tříd, které si z okresního kola florbalového turnaje dovezlo zlatou medaili a tím pádem si zajistily postup do krajského kola konaného dne 10.12.2019 v Uherském Brodě. Držte dívkám palce spolu s námi!
Děkujeme všem žákům za perfektní reprezentaci školy.