+420 601 532 308, 571 635 148, ŠJ 571 620 883 zslesna@zslesna.cz

Soutěž v sólovém zpěvu

Dne 20. března 2019 se konala každoroční soutěž v sólovém zpěvu. V hojném počtu se zúčastnili žáci nejenom prvního, ale i druhého stupně. V průběhu soutěže zazpívali spoustu písniček lidových i umělých. Pro spravedlivé ohodnocení byli rozděleni do tří kategorií.

V nejmladších žácích si vavříny vyzpívala Sára Plesníková, druhou příčku obsadila Stela Oravová a pomyslný bronz si odnesla Agáta Skalíková.

V kategorii třetích a čtvrtých tříd zlato získala Eva Pečivová, stříbro Nikol Valášková a bronz Lucie Suchánková V nejstarších žácích uchvátila všechny přítomné Nela Hrušková s písní „Zafúkané“, na druhém místě se společně umístily Eliška Křenková a Antonie Marková. Třetí místo obsadila Annemarie Skalíková. Zvláštní ocenění si odnesl František Machač ze 3. třídy.