+420 601 532 308, 571 635 148, ŠJ 571 620 883 zslesna@zslesna.cz

Škola se otvírá 7:30 hod., doporučený příchod 7:45 hod. do 1. třídy.

Rodiče ve vnitřních prostorech školy musí mít ochranu dýchacích cest. To platí i pro žáky ve společných vnitřních prostorech, ve třídě žáci mít roušku nemusí.

Uvítání ve třídě třídní učitelkou a ředitelem školy. Poté společné slavnostní zahájení na hřišti školy. V případě nepříznivého počasí, zůstanou žáci ve třídě. Konec výuky pravděpodobně 9:30 hod.

Přihlášení žáci mohou jít na oběd a do školní družiny. Ranní družina bude fungovat až od 2. 9.

Do školní jídelny se můžete na obědy přihlásit na telefonním čísle: 571 620 883

2. 9. proběhne testování žáků 1. třídy. Žáci, kteří půjdou do ranní družiny, se otestují zde. Ostatním je doporučen příchod 7:50 do vestibulu školy /mohou je doprovodit rodiče s ochranou dýchacích cest a pomoct jim při testování/. Testovat se nemusí žáci po ukončeném očkování, po prodělání covid – 19 /180 dnů od pozitivního výsledku testu – nutno doložit/ a otestovaní ve zdravotnickém zařízení po předložení zprávy/. Žáci, kteří se nebudou testovat, musí po celou dobu výuky mít nasazenou ochranu dýchacích cest. Rodiče, kteří s tímto nesouhlasí, mohou po žádosti u vedení školy vzdělávat své dítě individuálně. Věříme, že najdeme řešení ke spokojenosti všech a zdárnému chodu nového školního roku.