+420 601 532 308, 571 635 148, ŠJ 571 620 883 zslesna@zslesna.cz

Školní knihovna má nové přírůstky

Všechny milovníky knih jistě potěší, že se naše školní knihovna rozrostla o spoustu nových titulů.

Malí čtenáři si mohou Vánoce zpříjemnit četbou pohádek Jana Wericha či Zdeňka Svěráka nebo si zarecitovat básničku z Aprílové školy Jiřího Žáčka.

Dobrodruzi si mohou vypůjčit třeba Letopisy Narnie, Pána prstenů, nového Harryho Pottera, Rychlé šípy nebo některý příběh Klubu Tygrů. Cestovatelé budou jistě nadšeni z krásného vydání cestopisů Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda.

Zkrátka ale nepřijde ani ten, kdo se rozhodne rozšířit si obzory některým z klasických děl. Deník Anny Frankové, Vojna a mír Lva Nikolajeviče Tolstého, nesmrtelná dramata Williama Shakespeara, pochmurné povídky Edgara Allana Poea, příběhy Franze Kafky či Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou Arnošta Lustiga jistě nezklamou ani nejnáročnějšího čtenáře.

Tyto i mnohé další knihy si můžete přijít vypůjčit každou středu od 13:30 do 14:30.